Hakkımızda

Biz Gül Tesisat olarak 2008 yılından bugüne 10 kişilik bir profesyonel ekiple ve Avrupa’dan ithal etmiş olduğumuz özel makine ve teçhizatlarla siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, kullanmış olduğumuz özel ithal makine ve teçhizatlarla evinizin ya da iş yerinizin hiçbir yerine zarar vermeden kırıp dökmeden tamir ya da onarım işlerini yapıyoruz ve yaptığımız bu işin garantisini veriyoruz.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerimizden biri kullandığımız makine ve teçhizatların ya da tespit cihazlarının yanı sıra kamera ile görüntüleme sistemimiz sayesinde siz müşterilerimize yaptığımız işin fotoğraflarını ve kamera görüntülerini sunarak garanti kapsamına alıyoruz.

Değerli müşterimiz, bizi seçmek ya da seçmemek sizin isteğinize kalmış fakat bizi seçmek sizin hem maddi, hem manevi olarak karınıza olacaktır. Evinize ya da iş yerinize hiçbir zarar vermeden, duvarlarınız parkenizi ya da fayanslarınızı kırıp dökmeden size ekstra iş ve ekstra masraf çıkarmadan yapıyoruz. Değerli müşterimiz, sizlerin çağırdığı diğer firmaların teçhizatlarının tam olmayışı sebebiyle geçici bir düzenleme yaparak sorunu gidermiş gibi göstermektedirler oysaki biz bu işi tam profesyonel olarak yapıyoruz ve baştan sona kamera görüntüsü ile siz müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz.